Resimde ustalıkla gizlenmiş olan halteri 8 saniye içerisinde bulabilirsen 10/10 bir görüşe sahipsin demektir

Ustalıkla gizlenmiş olan halteri bulmanız için hazırlanan bu optik illüzyon testi, beyninizi meşgul ederek egzersiz yapmasını sağlayan araçlardan bir tanesidir. Bu bulmacada gizlenmiş olan halteri bulmak için tüm dikkatinizi toplamalı ve odaklanmalısınız.

Bu tarz testleri hem kendiniz hem de çevrenizdeki insanlar ile birlikte çözerek ufak bir yarış yapabileceğiniz gibi sitemizde sizler için hazırladığımız diğer zeka testleri ile kendinizi de test edebilirsiniz.

USTACA GİZLENMİŞ OLAN HALTERİ BULŞehrin karmaşasının resmedildiği ve dikkatinizi dağıtmak için hazırlanan bu görselde bir otobüs durağında bekleyen, karşıdan karşıya geçen ve evcil hayvanını gezmeye çıkaran insanların olduğunu bir cadde görüyorsunuz.

Bu hengamenin içerisinde bir yerlere bir halter gizlenmiş ve sizden bu halteri 8 saniye içerisinde bulmanızı istiyoruz. Gözlerinizi bu kargaşa içerisinde kontrol etmek ne kadar zor olduğunu biliyoruz. Ancak bu gizlenmiş halteri 8 saniyede bulabilirseniz 10/10 bir görüşünüz olduğunu kanıtlamış olacaksınız.

HALTERİN YERİNİ GÖREBİLDİNİZ Mİ?

Ustalıkla gizlenmiş olan halteri bulabilmeniz için çok fazla bir zamanınız yok. Haberin devamında size halterin yerinin belirgin olarak işaretlendiği çözüm görselini paylaşacağımız için artık sayfayı aşağı kaydırmayı durdurmalısınız.

Süreniz bitti. Gizlenmiş halteri bulabildiyseniz sizi tebrik ederiz. Optik illüzyon testi her ne kadar zorlayıcı olsa da gözlerinizden bir şey kaçmıyor. 10/10 bir görüşe sahipsiniz ve dikkat gerektiren her işte ilk akla gelen kişi siz oluyorsunuz.

Peki, siz al gizlenmiş halteri bulamadınız mı? Öyleyse hadi gelin cevaba birlikte bakalım.

İşte resimde ustalıkla gizlenmiş olan halterin yeri;Evet, gizlenmiş halterin yeri tam olarak pembe duvarlı mağazanın ön cephesindeydi. Daha fazla beyninizi meşgul edecek zeka testi arıyorsanız neden adada saklanan adam siluetini bulmaya çalışmıyorsunuz? Ya da ağaç dalında gezinen sincaba ait iki resim arasındaki 3 farkı bulmuyorsunuz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x